Soffbord travertin

Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, skiva av vit travertin, underrede i borstad mässing, höjd 52, 57x47 cm

Smärre slitage

913029

2021-05-09