Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, funkis, fanerat med björk, hyllplan, låda samt skåp, höjd ca 75 cm, 163x75 cm
Slitage, ena kortsidan med större fanérskador, skivan senare bemålad
913031
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här