Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
URNA, lergods, Kina, blåglaserad, höjd ca 30, medföljande sockel och lock i skulpterat trä
Skador, nagg, glasyrskador
913033
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här