Urna Kina

Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, lergods, Kina, blåglaserad, höjd ca 30, medföljande sockel och lock i skulpterat trä

Skador, nagg, glasyrskador

913033

2021-05-08