Hermann Eschke oljemålning

Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMANN ESCHKE (Tyskland, 1823-1900): Landskapsbild, otydligt signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 59x46 cm

Färgbortfall

913035

2021-05-08