Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, Capriccio med ruin av romersk akvedukt samt regnbåge, olja på duk, dubblerad, ca 21x28 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

Krackelyr, enstaka retusch

913050

2021-05-08