Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv från Orienten, 1800-talets slut, sannolikt Frankrike, olja på pannå, ca 19x27 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

913052

2021-05-08