Halvmodell

Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HALVMODELL, England, tidigt 1900-tal, avbildar en bogserbåts skrov, bemålat samt bronserat trä, ca 23x76 cm

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

Några stötmärken och repor, smärre slitage

913053

2021-05-08