Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, föreställer bl a ett norskt fartyg, olja på duk, ca 38x47 cm
Ingår i temaauktionen Nautica/Technica
Ett mindre område med färgbortfall
913054
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här