Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, Afrika i form av mask, 1900-tal, Saampasu, stomme i trä, klädd med kopparbitar samt detaljer i bast och rep, höjd ca 31 cm
Slitage
913061
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här