Skulptur Afrika

Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

SKULPTUR, Afrika i form av mask, 1900-tal, Saampasu, stomme i trä, klädd med kopparbitar samt detaljer i bast och rep, höjd ca 31 cm

Slitage

913061

2021-05-08