Skulptur Afrika

Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR Afrika, 1900-tal, i form av mask, Dan Kran, höjd ca 38, bemålad samt med tagel, höjd ca 38 cm

Slitage

913062

2021-05-08