Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄRJA, för ämbetsman, 1900-tal, förgyllt mässingsfäste, plattor av pärlemor, längd ca 92 cm
Smärre böjd spets, lösa delar, inskription på balja
913070
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här