Eero von Boehm oljemålning

Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

EERO VON BOEHM (1949-2012) hyacint, signerad, olja på pannå, 37x30 cm

913078

2021-05-06