Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

200 EUR

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, landskap, olja på duk, 62x62 cm

smuts, skador, krackelyr

913093

2021-05-06