Asea golvlampa

Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASEA, govllampa, 1900-talets mitt, mässing samt teak, nummrerad 741148, höjd inkl. skärm ca 160 cm

Bruksslitage

913095

2021-05-09