Lennart Segerstråle akvarell

Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) fiskare, signerad samt daterad 1967, akvarell, 42x63 cm

913097

2021-05-06