Marja Hakala färgetsning

Marja Hakala färgetsning
Marja Hakala färgetsning
Marja Hakala färgetsning
Marja Hakala färgetsning
Marja Hakala färgetsning
Marja Hakala färgetsning
Marja Hakala färgetsning
Marja Hakala färgetsning

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

80 EUR

MARJA HAKALA (född 1947) nattbild, signerad samt daterad -90, färgetsning, 1/1, 39x48 cm

913102

2021-05-06