Elina Luukanen akvatint

Elina Luukanen akvatint
Elina Luukanen akvatint
Elina Luukanen akvatint
Elina Luukanen akvatint
Elina Luukanen akvatint
Elina Luukanen akvatint
Elina Luukanen akvatint
Elina Luukanen akvatint

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

80 EUR

ELINA LUUKANEN (född 1941) "gammal ria III" signerad samt daterad -79, linjeetsning och torrnål, 2/41 tpl´a, 25x23 cm

913103

2021-05-06