VJETESLAV KLIUCHNIKOV

VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Skeppsholmen", Stockholm, signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo olja på duk, ca 65x45 cm

Oramad

913104

2021-05-08