VJETESLAV KLIUCHNIKOV
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Liljekonvalj och Förgätmigej", signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2019, olja på duk, ca 40x30 cm
Kuntoraportti
Oramad
913110
Päivämäärä:
2021-05-08