VJETESLAV KLIUCHNIKOV

VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV
VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Liljekonvalj och Förgätmigej", signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2019, olja på duk, ca 40x30 cm

Kuntoraportti

Oramad

913110

Päivämäärä:

2021-05-08