RASHID ADGAMOW

RASHID ADGAMOW
RASHID ADGAMOW
RASHID ADGAMOW
RASHID ADGAMOW
RASHID ADGAMOW
RASHID ADGAMOW

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): Sommarhus - Krim, signerad och daterad på baksidan, ca 51x48 cm

Tryckmärke

913112

2021-05-08