Brasskärm målad plåt

Brasskärm målad plåt
Brasskärm målad plåt
Brasskärm målad plåt
Brasskärm målad plåt
Brasskärm målad plåt
Brasskärm målad plåt
Brasskärm målad plåt
Brasskärm målad plåt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKÄRM, målad plåt, sent 1800-tal, välvd form, målad dekor, höjd ca 108, bredd ca 58 cm

Slitage och färgbortfall

913113

2021-05-06