ÜLO SOOSTER Estland

ÜLO SOOSTER Estland
ÜLO SOOSTER Estland
ÜLO SOOSTER Estland
ÜLO SOOSTER Estland

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÜLO SOOSTER (Estland, 1924-1970): Abstrakt båt, signerad och daterad 60, blandteknik på papper, synligt bladmått ca 39x60 cm

Fläckar

913115

2021-05-08