Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÜLO SOOSTER (Estland, 1924-1970): Abstrakt båt, signerad och daterad 60, blandteknik på papper, synligt bladmått ca 39x60 cm
Fläckar
913115
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här