Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-tal, rokokostil, stomme i mässing, 5 ljusarmar, behängd med olikformade prismor, stomglas, elektrifierad, höjd 58, diamter 46 cm
Skärmar med skador, slitage,
913119
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här