Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VAS / URNA, 1800/1900-tal, maskaronhänklar, dekor av olika kärl från kinesisk bronsålder, emaljfäg, höjd ca 46 cm
Ingår i temaauktion Orientalika
bruks- och åldersrelaterat slitage
913121
2021-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här