Kerstin G. Olson, skulptur

Kerstin G. Olson, skulptur
Kerstin G. Olson, skulptur
Kerstin G. Olson, skulptur
Kerstin G. Olson, skulptur
Kerstin G. Olson, skulptur
Kerstin G. Olson, skulptur
Kerstin G. Olson, skulptur
Kerstin G. Olson, skulptur
Kerstin G. Olson, skulptur
Kerstin G. Olson, skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN G. OLSON (född 1944): "Kosmo", skulptur, Genovera Art Design, osignerad, järn, keramik, höjd 172 cm

Bruksslitage

913127

2021-05-06