Fåtölj brunt läder

Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder
Fåtölj brunt läder

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, 1970-tal, brunt läder, upphängd på kromad ställning, sitthöjd ca 39 cm

Armlän med skinnskador och slitage

913132

2021-05-06