Superellips matbord

Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, etikettmärkt, spännben av förkromad metall, skiva i fanerad i ljust lövträ, ca höjd 70, 200 x100 cm

Kraftigt slitage, flertalet fläckar, märken, torrsprickor i bordskivan.

913145

2021-05-10