Donald William Olsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DONALD WILLIAM OLSSON (1889-1961): Vinterlanskap i skymning, signerad, olja på duk, ca 55x65 cm

913146

2021-05-10