Einar Nerman litografier

Einar Nerman litografier
Einar Nerman litografier

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR NERMAN (1883-1983): "Solstickan", litografi, signerad Nerman och numrerad 31/300, bladfmått ca 43x31 cm

Oramad

913150

2021-05-06