Kista allmoge 1800-tal

Kista allmoge 1800-tal
Kista allmoge 1800-tal
Kista allmoge 1800-tal
Kista allmoge 1800-tal
Kista allmoge 1800-tal
Kista allmoge 1800-tal
Kista allmoge 1800-tal
Kista allmoge 1800-tal
Kista allmoge 1800-tal
Kista allmoge 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, allmoge, daterad 1830, bemålat, höjd ca 48, 48x35 cm

Slitage

913151

2021-05-10