Samling ritbestick och ritverktyg
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RITBESTICK / RITVERKTYG, samling linjaler, räknestickor, tyngder mm
Kuntoraportti
Bruksslitage, skador kan förekomma.
913152
Päivämäärä:
2021-05-11