Starkvinsservis Åfors
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅFORS GLASBRUK, starkvinsservis, 9 dlr, 1940-tal, slipad dekor, ett glas med spår av etikett, bestående av karaff med silverbeslag SGB 1943, 8 starkvinsglas, höjd ca 24,5 resp 7,5 cm, ett medföljande glas med obetydlig kantnagg
913161
2021-05-07