Starkvinsservis Åfors

Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors
Starkvinsservis Åfors

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅFORS GLASBRUK, starkvinsservis, 9 dlr, 1940-tal, slipad dekor, ett glas med spår av etikett, bestående av karaff med silverbeslag SGB 1943, 8 starkvinsglas, höjd ca 24,5 resp 7,5 cm, ett medföljande glas med obetydlig kantnagg

913161

2021-05-07