Yngve Ekström bord "Lamino"

Yngve Ekström bord
Yngve Ekström bord
Yngve Ekström bord
Yngve Ekström bord
Yngve Ekström bord
Yngve Ekström bord
Yngve Ekström bord
Yngve Ekström bord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, bord, "Lamino", Swedese, bok, fanerad skiva, märkt, diameter 46, höjd 49 cm

Skiva med smärre slitage

913175

2021-05-06