Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOHUNDAR, 4 st, östasiatiska, 1800-tal respektive 1900-tal, glaserat porslin och sten, höjd 13,5-23,5 cm.
Nagg, slitage, fen gröna fohunden i porslin med lagningar.
913176
2021-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här