Fohundar

Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOHUNDAR, 4 st, östasiatiska, 1800-tal respektive 1900-tal, glaserat porslin och sten, höjd 13,5-23,5 cm.

Nagg, slitage, fen gröna fohunden i porslin med lagningar.

913176

2021-05-16