Melron bestick

Melron bestick
Melron bestick
Melron bestick
Melron bestick
Melron bestick
Melron bestick

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MELRON, bestick, Frankrike, rostfritt stål, benvitt skaft med gulmetall detaljer, salladsbestick 1 par (längd 25 cm), 8 bordsknivar (längd 22 cm), 8 bordsgafflar (längd 21 cm), 8 bordsskedar (längd 20,5 cm), 5 förrättsknivar (längd 19 cm), 5 förrättsgafflar (längd 19,5 cm), 7 förrättsskedar (längd 17,5 cm), 4 teskedar (längd 15 cm) samt 5 smörknivar (längd 14,5 cm).

Bruksslitage, några få med skador.

913188

2021-05-09