Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, dekor i pastellage, genombrutet krön, ca 75x76 cm

Skador, lagningar

913195

2021-05-06