Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, dekor i pastellage, genombrutet krön, ca 75x76 cm
Skador, lagningar
913195
2021-05-06