Mona Huss Wallin färglitografier

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN ((Sverige, Född 1944), "Nyfiken Gul" samt komposition med gul blomma, 2 st färglitografier, signerade, daterade 1980 och 1989 samt numrerad provtryck respektive 23/380, bildstorlek 64 x 49,5 cm samt 51 x 42,5 cm.

Fint skick, ej examinerade ur ram.

913197

2021-05-15