Hans Arnold färglitografi

Hans Arnold färglitografi
Hans Arnold färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS ARNOLD (1925-2010): "Änglajakt i Lund", signerad Hans Arnold, 86/100, färglitografi, bladmått ca 55x44 cm

Oramad

913212

2021-05-06