Vinglas

Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINGLAS, 2+1 st, 1800-tal, slipad dekor, höjd ca 11,5-12,5 cm

Nagg

913225

2021-05-06