Byrå 1700-tal rokoko
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, stockholmsarbete i rokoko, fanerat i ek, draghandtag och nyckelskyltar i mässing, höjd 82, 100x60 cm, nyckel finns
Nyckel finns, mindre avslag, spricka, ytskador och fläckar
913226
2021-05-08