Byrå 1700-tal rokoko

Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, stockholmsarbete i rokoko, fanerat i ek, draghandtag och nyckelskyltar i mässing, höjd 82, 100x60 cm, nyckel finns

Nyckel finns, mindre avslag, spricka, ytskador och fläckar

913226

2021-05-08