Matta rölakan

Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, rölakan, omkring 1900-talets mitt, ca 238x140 cm

Bruksspår, mindre skador

913240

2021-05-11