Arne Vodder Sibast Furniture
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ARNE VODDER, skrivbord med sideboard, fanérad i teak, Danmark, 1960-tal, Sibast Furniture, bordets mått, höjd ca 72, 200x92, sideboard, höjd 60, 180x42 cm, nyckel medföljer
Smärre repor, ytskador, slitage, fläckar
913242
2021-05-10