Arne Vodder Sibast Furniture

Arne Vodder Sibast Furniture
Arne Vodder Sibast Furniture
Arne Vodder Sibast Furniture
Arne Vodder Sibast Furniture
Arne Vodder Sibast Furniture
Arne Vodder Sibast Furniture
Arne Vodder Sibast Furniture
Arne Vodder Sibast Furniture
Arne Vodder Sibast Furniture
Arne Vodder Sibast Furniture
Arne Vodder Sibast Furniture
Arne Vodder Sibast Furniture

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ARNE VODDER, skrivbord med sideboard, fanérad i teak, Danmark, 1960-tal, Sibast Furniture, bordets mått, höjd ca 72, 200x92, sideboard, höjd 60, 180x42 cm, nyckel medföljer

Smärre repor, ytskador, slitage, fläckar

913242

2021-05-10