Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HÖRNSKÅP, vitrin, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd ca 200, bredd 45, djup 40
Zustandsbeschreibung
smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen
913248
2021-05-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner