Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HÖRNSKÅP, vitrin, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd ca 200, bredd 45, djup 40

Zustandsbeschreibung

smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen

913248

2021-05-12