Oidentifierade konstnärer träsnitt
Valmis
2021-05-22
913260
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, 4 träsnitt, 1700-1900-tal, 21,5x17 cm, 29,5x16 cm, 37x21 cm och 24x37 cm
Veck, kantskador, några revor