Oidentifierade konstnärer träsnitt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, 4 träsnitt, 1700-1900-tal, 21,5x17 cm, 29,5x16 cm, 37x21 cm och 24x37 cm

Veck, kantskador, några revor

913260

2021-05-22